


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Трифазний стабілізатор напруги Елекс ГЕРЦ У 16-3/50 v3.0 призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 150 до 260В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в рамках 220 ± 2.3-2.5%, що забезпечується за рахунок використання 16 ступенів стабілізації відповідно. Модельний ряд Герц по потужності може бути на 16.5, 22.5, 27, 33, 41 і 53 кВт, що відповідає робочому струму на 25, 32, 40, 50, 63 і 80А на фазу.
- До особливостей даного стабілізатора можна віднести подвійний LED-індикатор на фазу, лінійна смуга завантаження, наявність механічного транзиту (байпас), підлогове виконання, наявність вхідних і вихідних фільтрів для захисту від високочастотних перешкод, безшумну роботу за рахунок використання тороїдальних трансформаторів та тиристорних ключів.
- При необхідності отримати на виході стабілізатора напруга відмінне від 220В в Герц є функція регулювання даного значення в діапазоні 200-230В. В ручному режимі можна поміняти напруга на виході з кроком 1В. При це зміни будуть застосовуватися одночасно до всіх фазах.
- Стабілізатор Герц має можливість ручного підстроювання нижнього порогу відключення (60-135В). Ця функція затребувана для навантаження з високими пусковими струмами, при запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне відключення стабілізатора. При активації даної опції стабілізатор протягом хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть при осіданні напруги до 60В в мережі.
- Вбудований режим синхронізації фаз дозволить миттєво відключити трифазному навантаженні, захищаючи її від перебоїв з напругою і зникнення живлення на фазах (однієї або двох). Ця функція має ручне управління і тому може в будь-який час бути відключена. В цьому випадку фази будуть працюють незалежно один від одного.
- Встановлювати і експлуатувати стабілізатор ГЕРЦ У 16-3/50 v3.0 рекомендується в сухих і опалювальних приміщеннях. Даний апарат призначений для підлогової установки. Підключення здійснюється до існуючої проводки через клемну колодку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 33 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 299 мм |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 478 мм |
| Вага | 80 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
- Ціна: 75 000 ₴


