

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма, яка буде доречна в будь-якій кімнаті. Універсальні лінії вимикачів залишають свій слід в сучасному робочому середовищі або в більш затишних і теплих житлових приміщеннях.
Рамка потрійна універсальна TEM LOGIQ FLAT антрацит виготовляється з пластика PC - ABS.
PC - ABS - дуже міцний, надійний матеріал, стійкий до механічних і температурних впливів, а також ультрафіолету.
Міцність і висока стійкість до зовнішніх впливів (УФ) забезпечується завдяки якісним матеріалам при виробництві рамок TEM LOGIQ FLAT.
Кратність рамок TEM LOGIQ FLAT:
Рамка універсальна - від 1 до 5 постів
* Рамка універсальна - встановлюється як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEM |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 234 мм |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Рамки | Потрійні |
- Ціна: 341,90 ₴


