

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма, яка буде доречна в будь-якій кімнаті. Універсальні лінії вимикачів залишають свій слід в сучасному робочому середовищі або в більш затишних і теплих житлових приміщеннях.
Рамка одинарна TEM LOGIQ FLAT біла виготовляється з пластика PC - ABS.
PC - ABS - дуже міцний, надійний матеріал, стійкий до механічних і температурних впливів, а також ультрафіолету.
Міцність і висока стійкість до зовнішніх впливів (УФ) забезпечується завдяки якісним матеріалам при виробництві рамок TEM LOGIQ FLAT
Кратність рамок TEM LOGIQ FLAT
Рамка універсальна - від 1 до 5 постів
* Рамка універсальна - встановлюється як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEM |
| Країна виробник | Словенія |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | білий |
| Колекція | TEM LOGIQ |
| рамка | одинарні |
- Ціна: 68,50 ₴


