

Коробка розподільча зовнішня 108x108x56 з сальниками Elektro-Plast IP65.
Герметичні бокси широко використовуються в поверхневих установках, особливо на відкритому повітрі, де потрібна висока ступінь захисту.
Сама коробка і кришка з'єднані між собою гвинтами з пластика, що забезпечує надійне і стійке до корозії з'єднання.
Коробка забезпечена герметичною прокладкою, що забезпечує пило-вологонепроникність і високу ступінь захисту IP65.
Додатково в якості ізолюючого елемента використовувалися заглушки для захисту виступаючих частин кріплення від електричних частин, що знаходяться в коробці.
Коробку можна додатково оснастити клемної колодкою, монтажною пластиною або єврошиною.
Найкращий варіант для установки на вулиці, повністю пило-вологозихищена IP65 і не боїться низьких температур!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elektroplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Коробки монтажні | Розподільні |
- Ціна: 293,60 ₴


