Новинка



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний дзвінок VIDEOTRONIK тон білий O13 підходить для будь-якого типу житлової нерухомості і / або приміщень. З м'якою декоративною пластиковою вставкою білого кольору!
Рівень звуку: близько 85 дБ.
Матеріал корпусу: пластик.
Звук: два тони-бім-бам.
Напруга: 220В.
Температурний діапазон: від 0°C до + 35°C.
Розмір: 193 х 136 х 60 мм.
Країна-виробник - Польща.
Прослухати мелодію дзвінка можна тут:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Регулировка громкости | Немає |
| Світлова індикація | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 60 мм |
| Довжина динаміка | 193 мм |
| Ширина динаміка | 136 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
| Виробник | Videotronik |
- Ціна: 882,60 ₴


