Новинка






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний дзвінок Smartbell Basic ZE-111 ідеально підходить в якості дверного дзвінка, внутрішнього устрою оповіщення або особистої сигналізації. Світлова індикація дзвінка, корисна, наприклад, для людей з вадами слуху. Використовується в будь-яких типах приміщень. Живлення дзвінка безпосередньо від мережі 220В. Кнопка дзвінка купується окремо, в комплект не входить! Є можливість відключення звуку зсередини (потрібно натиснути червону кнопку посередині дзвінка) при необхідності! Має красиву перфорацію у вигляді квітки на лицьовій панелі.
Прослухати мелодію дзвінка мажна тут:
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Кількість мелодій | 1 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 39 мм |
| Довжина динаміка | 110 мм |
| Ширина динаміка | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
| Виробник | SmartBell |
- Ціна: 1 043,80 ₴


