

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щити розподільні Elektro-Plast SRp виготовлені з високоякісного, безпечного пластика і призначені для використання в приміщеннях. Корпус щита закривається кришкою, а також є можливість пломбування. У бічних частинах корпусу є спеціальні звуження, що полегшують введення монтажних труб або кабелів. Щити розподільні Elektro-Plast SRp оснащені клемними колодками N + PE, а також монтажним елементом у вигляді консолі TH35-7.5 (DIN-рейка) для установки вимикачів LS, автоматичних вимикачів FI та інших електричних пристроїв.
Розміри щита [Ш] x [B] x [Г]: 298 мм x 198 мм x 95 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elektro-plast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Щит |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип щита | Розподільчий |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 198 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Монтаж | Навісний |
| Кількість модулів | До 12 модулів |
- Ціна: 540 ₴


