

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щити розподільчі Elektro-Plast SRp виготовлені з високоякісного, безпечного пластика і призначені для використання в приміщеннях. Корпус щита закривається кришкою, а також є можливість пломбування. У бічних частинах корпусу є спеціальні звуження, що полегшують введення монтажних труб або кабелів. Щити розподільні Elektro-Plast SRp оснащені клемними колодками N + PE, а також монтажним елементом у вигляді консолі TH35-7.5 (DIN-рейка) для установки вимикачів LS, автоматичних вимикачів FI та інших електричних пристроїв.
Розміри щита [Ш] x [B] x [Г]: 192 мм x 190 мм x 74 мм без кришки, кришка 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elektro-plast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Щит |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип щита | Розподільчий |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Глибина | 74 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Монтаж | Вбудований |
| Кількість модулів | До 6 модулів |
- Ціна: 456 ₴


