
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діммер RDP-21 призначений для регулювання інтенсивності світла звичайних ламп розжарювання і галогенних ламп 230 В змінного струму, а також джерел світла, які працюють від електронного або тороїдального трансформатора. Зміна освітленості також можливо для деяких моделей світлодіодних і люмінесцентних ламп, які підтримують ругулювання яскравості.
Дімер може управлятися по радіоканалу за допомогою пультів ДУ, передавачів або зі смартфона з додатка EXTA LIFE, а також по дротах від одного клавішного перемикача.
Завдяки двостороннього зв'язку між приймачем і контролером EFC-01 поточний стан дімера відображається в мобільному додатку і завжди можливо встановити потрібний рівень освітлення в %. Пристрій призначений для установки в монтажні коробки прихованого і зовнішнього монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Номінальна напуга живлення | 230 В змінного струму |
| Кількість каналів управління | 1 х 230 В |
| Максимальні навантаження | 250 Вт |
| Типи пристроїв | деякі LED лампи з регульованою яскравістю, деякі світлодіодні лампи з регульованою яскравістю, джерела світла з електронним і тороідальним трансформатором, звичайні лампи розжарювання і галогенні 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Температурний діапазон роботи | -10 ÷ +55 С |
| Розміри | 47,5 х 47,5 х 20 мм |
- Ціна: 6 027,80 ₴


