
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач ROP-22 це виконавчий елемент системи EXTA LIFE, який забезпечує незалежне управління будь-якими двома пристроями з живленням 230 В змінного струму. Він ідеально підходить для управління світильниками з лампами розжарювання, галогенними, світлодіодними лампами і люмінесцентними лампами 230 Ст. Приймач також може управляти джерелами світла, що працюють від тороїдальних та електронних трансформаторів. Завдяки двом незалежним виходам, він може керувати двома різними пристроями. Приймач може управлятися по радіоканалу від пультів ДУ, передавачів або зі смартфона з додатка EXTA LIFE, а також по дротах від двох клавішних вімікачів. Завдяки двостороннього зв'язку між приймачем і контролером EFC-01 поточний стан виходів приймача відображається в мобільному додатку. Пристрій призначений для установки в монтажні коробки прихованого і зовнішнього монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Номінальна напуга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Розміри | 47,5 х 47,5 х 20 мм |
| Максимальні навантаження | 5А / 250 В |
| Кількість каналів управління | 2 х 230 В |
| Кількість входів управління | 2 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
- Ціна: 5 400,60 ₴


