
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач ROP-21 це виконавчий елемент системи EXTA LIFE, який дозволяє керувати будь-якими електричними пристроями в будинку або в офісі. Вихід приймача у вигляді одного NO-контакту може керувати ланцюгами низької напруги (наприклад, 12/24 В змінного/ постійного струму) і напруги (230 В змінного струму). ROP-21 також може можуть застосовуватися для дистанційного запуску інших пристроїв і для подачі сигналів управління. Приймач також може бути успішно використаний для управління електромагнітними клапанами в системах опалення, системи захисту від затоплення (протікання води). Приймач може управлятися по радіоканалу від пультів ДУ, передавачів або зі смартфона з додатка EXTA LIFE, а також по дротах від двох клавішних вімікачів. Завдяки двостороннього зв'язку між приймачем і контролером EFC-01 поточний стан приймача відображається в мобільному додатку. Пристрій призначений для установки в монтажні коробки прихованого і зовнішнього монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Номінальна напуга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Розміри | 47,5 х 47,5 х 20 мм |
| Максимальні навантаження | 5 А / 250 В |
| Кількість каналів управління | 1 |
| Кількість входів управління | 2 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
- Ціна: 5 334,60 ₴


