
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SRM-22 призначений для управління ролетами та іншими пристроями з однофазним двигуном 230 В змінного струму. Ви можете керувати двома жалюзі незалежно один від одного. Управління може здійснюватися як по радіо від пультів ДУ, передавачів або через смартфон з додатком EXTA LIFE, так і вимикачами. Дві парі входів (IN1 і IN2) використовуються для проводового управління, що настроюється через мобільний додаток. Входи можуть працювати як місцеве або центральне управління. Двосторонній зв'язок між приймачем і контролером дозволяє відображати поточний статус шкірного каналу приймача в мобільному додатку, змінювати обрані параметри приймача і віддалено додавати в нього передавачі і пульти дистанційного керування (без доступу до приймача). Приймач працює на частоті 868 МГц, а зашифровані алгоритм кодування передачі забезпечує безпеку управління. Приймачем, крім контролера, можуть одночасно керувати передавачі і пульти системи EXTA LIFE. У приймач можна ввести до 96 передавачів, що дає можливість незалежного управління з декількох місць. Настроюються провідні входь розширюють можливості управління. У приймальнику реалізована функція віддаленого оновлення програмного забезпечення від контролера. Знімна антена на роз'ясненнями ємі дозволяє замінити її на зовнішню антену. Це актуально при монтажі в металеві розподільчі шафи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Номінальна напуга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Максимальні навантаження | 2 х 350 Вт |
| Кількість каналів управління | 2 |
| Кількість входів управління | 4 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захиста корпусу | IP20 |
| Розміри | 90 х 35 х 66 мм |
- Ціна: 8 796,50 ₴


