
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер ролет SRP-22 призначений для управління віконними ролетами, жалюзі, маркізами або іншими пристроями, що працюють з однофазними двигунами 230 В змінного струму. Управління може здійснюватися по радіо з пультів ДУ, передавачів, або зі смартфона через додаток Exta life або по проводах. Для проводового управління використовуються входи IN1 і IN2, налаштовані в мобільному додатку. Входи можуть працювати, як місцеве або центральне управління. В обох випадках можуть використовуватися подвійний і одиночний клавішний або замковий вимикач. Завдяки двостороннього зв'язку між приймачем і контролером поточний стан рольставні вказується в мобільному додатку через відповідний значок і параметр «рівень закриття». У додатку можна виставити 4 будь-яких бажаних рівня відкриття / закриття у відсотках і переводити жалюзі (роллету, маркізу) в це положення одним натисканням на екрані. Пристрій призначений для установки в монтажні коробки прихованого і зовнішнього монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Номінальна напуга живлення | 230В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Максимальні навантаження | 5А / 250 В |
| Кількість каналів управління | 1 х 230 В |
| Кількість входів управління | 2 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Розміри | 47,5 х 47,5 х 20 мм |
- Ціна: 5 321,10 ₴


