




Контролер EFC-01 є центральним блоком, який з'єднання єднує приймачі, датчики і передавачі EXTA LIFE, надаючи їм функціональність інтелектуальної системи.
Завданням контролера також є робота з мобільними пристроями на базі Android і iOS. Для цього потрібно встановити безкоштовний додаток EXTA LIFE, яке дозволяє налаштувати всю систему і її подальшу роботу.
Роль контролера EFC-01 в системі EXTA LIFE зводиться до управління всіма його елементами, які були пов'язані з ним. Це також ідеальний інструмент для установника системи – він дозволяє віддалено додавати передавачі в приймачі і їх параметризацію. Реалізація функцій години і логіки збільшує можливості EXTA LIFE за рахунок автоматизації певних процесів.
Двосторонній зв'язок між контролером і приймачами означає, що поточний стан приймача завжди відображається в додатку. Це відноситься як до управління всередині домашньої мережі, так і за її межами (через Інтернет). Контролер відрізняється невеликими розмірами.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:
- Двостороння передача даних дозволяє автоматично дистанційно контролювати стан приймачів і датчіків
- Заплановані дії виконуються автоматично в системі Exta Life
- Завдяки просунутим логічним функціям будинок сам реагує на сутінки, зниження температури або інші заплановані події
- Зашифрована передача між пристроями захищає будинок від втручання третіх осіб
- Віддалений доступ дозволяє вам керувати своїм будинком через мобільний додаток з будь-якої точки світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна напуга живлення | 5В (від блоку живлення або USB-гнізда) |
| Споживана потужність | 1,1 Вт |
| Сумісна робота | тільки з пристроями ExtaLife |
| Максимальна кількість пристроїв | 96 |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Максимальна дальність дії | 150 м (на відкритому просторі) |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Температурний діапазон роботи | -10 ÷ +55 С |
| Розміри | 70 х 70 х 70 мм |
- Ціна: 19 644,80 ₴


