


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажна коробка для суцільних стін, трьохмістна, поглиблена, SIMET M2x60F. Матеріал виготовлення - поліпропілен. Виробництво SIMET-Польща.
Термостійкий Поліпропілен з опором до теплового удару до 650°С, (тест розжареним дротом), надійний та безпечний матеріал за рахунок термостабілізаційних властивостей матеріалу. Повна відповідність директиві RoHs 2002/95/EC, що підтверджує відсутність галогенів, кадмію і його складових у виробі.
Характеристики:
- Термостійкий поліпропілен;
- Опір тепловому удару до 650°С;
- Безгалогенний, не містить кадмій;
- Робоча темпереатура от - 40°С до +50°С;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simet |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір | Помаранчевий |
| Термостійкість | Так |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Довжина | 140.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Коробки монтажні | Монтажні |
| Монтаж | Вбудований цегла/бетон |
- Ціна: 102,90 ₴


