
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція IP65
Шукаєте надійні розетки і вимикачі для вулиці та приміщень з підвищеною вологістю? Вибирайте продукцію Waterproof48. Міцний захищений корпус оберігає від попадання вологи, пилу та механічних пошкоджень. Стилістичні рішення стандартні, виконані в сірому і білому кольорах.
Розетка подвійна зовнішня з кришкою ШУКО пиловологозахищена Efapel Waterproof48 забезпечує IP65 ступінь захисту електроустановок у вологих приміщеннях та приміщеннях з підвищеним пиловим забрудненням повітря.
Всі вироби Waterproof48 виготовлені з технічного, ударного, стійкого (IK 07) термопластику.
Серія Waterproof48 - це найкраще рішення для установок у гаражах, садах, бесейнах, промислових та інших приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Efapel |
| Країна виробник | Португалія |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 20 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52.5 мм |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 129.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип | Розетка IP65 |
| Силові Розетки 220V | Подвійна з кришкою IP65 |
- Ціна: 713,80 ₴


