
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Колекція IP65 Шукаєте надійні розетки і вимикачі для вулиці та приміщень з підвищеною вологістю? Вибирайте продукцію Waterproof48. Міцний захищений корпус оберігає від попадання вологи, пилу та механічних пошкоджень. Стилістичні рішення стандартні, виконані в сірому і білому кольорах. Вимикач одноклавішний, зовнішній, Efapel Waterproof48 забезпечує IP65 ступінь захисту електроустановок у вологих приміщеннях та приміщеннях з підвищеним пиловим забрудненням повітря. Всі вироби Waterproof48 виготовлені з технічного, ударного, стійкого (IK 07) термопластику. Серія Waterproof48 - це найкраще рішення для установок у гаражах, садах, бесейнах, промислових та інших приміщеннях.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Efapel |
| Країна виробник | Португалія |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Потужність | 3520 Вт |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Максимальне навантаження на лінію | 3520 Вт |
| Термін служби | 20 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 51.7 мм |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Срібло |
| Колір | Білий |
| Тип | Вимикачі 1-кл IP65 |
| Вимикачі | Вимикачі 1-кл IP65 |
- Ціна: 302 ₴



