
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діммер RDP-21 призначений для регулювання інтенсивності світла звичайних ламп розжарювання і галогенних ламп 230 В змінного струму, а також джерел світла, які працюють від електронного або тороїдального трансформатора. Зміна освітленості також можливо для деяких моделей світлодіодних і люмінесцентних ламп, які підтримують ругулювання яскравості.
Дімер може управлятися по радіоканалу за допомогою пультів ДУ, передавачів або зі смартфона з додатка EXTA LIFE, а також по дротах від одного клавішного перемикача.
Завдяки двостороннього зв’язку між приймачем і контролером EFC-01 поточний стан дімера відображається в мобільному додатку і завжди можливо встановити потрібний рівень освітлення в %.
Пристрій призначений для установки в монтажні коробки прихованого і зовнішнього монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zamel |
| Страна производитель | Польша |
| Основные атрибуты | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В змінного струму |
| Кількість каналів управління | 1 х 230 В |
| Максимальне навантаження | 250 Вт |
| Типи пристроїв | деякі LED лампи з регульованою яскравістю, деякі світлодіодні лампи з регульованою яскравістю, джерела світла з електронним і тороідальним трансформатором, звичайні лампи розжарювання і галогенні 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захисту корпуса | IP20 |
| Температурний діапазон роботи | -10 ÷ +55 С |
| Розміри | 47,5 х 47,5 х 20 мм |
- Цена: 6 027,80 ₴


