
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модульний радіоприймач ROM-24 є виконавчим елементом системи EXTA LIFE, який дозволяє незалежно управляти будь-якими 4-ма пристроями / ланцюгами. Пристрій призначений для установки в розподільних шафах на рейку TH35 (DIN-рейка). Виходи складаються з 4-х реле з “сухими контактами” (NO) з максимальним навантаженням до 5A. Це дозволяє управляти як ланцюгами напруги 230 В змінного струму, так інизької напруги (наприклад, 12/24 В змінного / постійного струму). У разі комутації напруги 230В, максимальне навантаження досягає 1150 Вт на канал. Приймач ROM-24 також підходить для управління електроосвітленням. Двосторонній зв’язок між приймачем і контролером дозволяє відображати поточний статус кожного каналу приймача в мобільному додатку, змінювати обрані параметри приймача і віддалено додавати в нього передавачі і пульти дистанційного керування (без доступу до приймача). Приймач працює на частоті 868 МГц, а зашифровані алгоритм кодування передачі забезпечує безпеку управління. Приймачем, крім контролера, можуть одночасно керувати передавачі і пульти системи EXTA LIFE. У приймач можна ввести до 96 передавачів, що дає можливість незалежного управління з декількох місць. Настроюються провідні входи розширюють можливості управління. У приймачі реалізована функція віддаленого оновлення програмного забезпечення від контролера. Знімна антена на роз’ємі дозволяє замінити її на зовнішню антену. Це актуально при монтажі в металеві розподільчі шафи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zamel |
| Страна производитель | Польша |
| Основные атрибуты | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Розміри | 90 х 35 х 66 мм |
| Максимальне навантаження | 5А / 250 В |
| Кількість каналів управління | 4 х NO “сухий контакт” |
| Кількість входів управління | 4 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захиста корпусу | IP20 |
- Цена: 9 266,90 ₴


