
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модульний радіоприймач ROM-22 є виконавчим елементом системи EXTA LIFE, який дозволяє незалежно управляти будь-якими двома пристроями / ланцюгами.
Пристрій призначений для установки в розподільних шафах на рейку TH35 (DIN-рейка).
Виходи складаються з двох реле з переключающими контактами (NO / NC) з максимальним навантаженням до 10A. Це дозволяє управляти ланцюгами низької напруги (наприклад, 12/24 В змінного / постійного струму) і напруги (230 В змінного струму).
У разі комутації напруги 230В, максимальне навантаження досягає 2,3 кВт на канал.
Приймач ROM-22 також підходить для управління електромагнітними клапанами в системах опалення.
Двосторонній зв’язок між приймачем і контролером дозволяє відображати поточний статус кожного каналу приймача в мобільному додатку, змінювати обрані параметри приймача і віддалено додавати в нього передавачі і пульти дистанційного керування (без доступу до приймача).
Приймач працює на частоті 868 МГц, а зашифровані алгоритм кодування передачі забезпечує безпеку управління.
Приймачем, крім контролера, можуть одночасно керувати передавачі і пульти системи EXTA LIFE. У приймач можна ввести до 96 передавачів, що дає можливість незалежного управління з декількох місць.
Настроюються провідні входи розширюють можливості управління.
У приймачі реалізована функція віддаленого оновлення програмного забезпечення від контролера.
Знімна антена на роз’ємі дозволяє замінити її на зовнішню антену. Це актуально при монтажі в металеві розподільчі шафи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zamel |
| Страна производитель | Польша |
| Основные атрибуты | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Розміри | 90 х 35 х 66 мм |
| Максимальне навантаження | 10А / 250 В |
| Кількість каналів управління | 2 х NO/NC переключающий контакт |
| Кількість входів управління | 2 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захиста корпусу | IP20 |
- Цена: 8 981,30 ₴


