
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Радіоприймач ROP-21 це виконавчий елемент системи EXTA LIFE, який дозволяє керувати будь-якими електричними пристроями в будинку або в офісі.
Вихід приймача у вигляді одного NO-контакту може керувати ланцюгами низької напруги (наприклад, 12/24 В змінного/ постійного струму) і напруги (230 В змінного струму).
ROP-21 також може застосовуватися для дистанційного запуску інших пристроїв і для подачі сигналів управління. Приймач також може бути успішно використаний для управління електромагнітними клапанами в системах опалення, системи захисту від затоплення (протікання води).
Приймач може управлятися по радіоканалу від пультів ДУ, передавачів або зі смартфона з додатка EXTA LIFE, а також по дротах від двох клавішних вимикачів.
Завдяки двостороннього зв’язку між приймачем і контролером EFC-01 поточний стан приймача відображається в мобільному додатку.
Пристрій призначений для установки в монтажні коробки прихованого і зовнішнього монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zamel |
| Страна производитель | Польша |
| Основные атрибуты | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Ступінь захисту корпуса | IP20 |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Розміри | 47,5 х 47,5 х 20 мм |
| Максимальне навантаження | 5 А / 250 В |
| Кількість каналів управління | 1 |
| Кількість входів управління | 2 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
- Цена: 5 334,60 ₴


