
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SRM-22 призначений для управління ролетами та іншими пристроями з однофазним двигуном 230 В змінного струму. Ви можете керувати двома жалюзі незалежно один від одного.
Управління може здійснюватися як по радіо від пультів ДУ, передавачів або через смартфон з додатком EXTA LIFE, так і вимикачами. Дві пари входів (IN1 і IN2) використовуються для проводового управління, що настроюється через мобільний додаток. Входи можуть працювати як місцеве або центральне управління.
Двосторонній зв’язок між приймачем і контролером дозволяє відображати поточний статус кожного каналу приймача в мобільному додатку, змінювати обрані параметри приймача і віддалено додавати в нього передавачі і пульти дистанційного керування (без доступу до приймача).
Приймач працює на частоті 868 МГц, а зашифровані алгоритм кодування передачі забезпечує безпеку управління.
Приймачем, крім контролера, можуть одночасно керувати передавачі і пульти системи EXTA LIFE. У приймач можна ввести до 96 передавачів, що дає можливість незалежного управління з декількох місць.
Настроюються провідні входи розширюють можливості управління.
У приймальнику реалізована функція віддаленого оновлення програмного забезпечення від контролера.
Знімна антена на роз’ємі дозволяє замінити її на зовнішню антену. Це актуально при монтажі в металеві розподільчі шафи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zamel |
| Страна производитель | Польша |
| Основные атрибуты | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В змінного струму |
| Частота передачі | 868,5 МГц |
| Кодування | алгоритм шифрування на основі 128-бітного ключа |
| Температурний діапазон роботи | -25 ÷ +55 С |
| Максимальне навантаження | 2 х 350 Вт |
| Кількість каналів управління | 2 |
| Кількість входів управління | 4 |
| Максимальна кількість передавачів | 96 |
| Клас захиста корпусу | IP20 |
| Розміри | 90 х 35 х 66 мм |
- Цена: 8 796,50 ₴


